YAKIN TAKİPTEYİZ

Videoyu Aç YAKIN TAKİPTEYİZ
A
a

Eskişehir’e gelen Kastamonu Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, Büyükşehir Belediyesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Yılmaz Büyükerşen’in çalışmalarına hayran olduğunu ifade eden Taş Eskişehir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Belediye başkanlarının Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirlerden Eskişehir’e ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Kastamonu Daday’da önemli çalışmalara imza atan Hasan Fehmi Taş, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Eskişehir’de, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
ÖRNEK ALIYORUZ
Genel Sekreter Ayşe Ünlüce’nin kabul ettiği Hasan Fehmi Taş, Yılmaz Büyükerşen hayranı olduğunu belirterek, Eskişehir’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Taş “Üniversite yıllarında eğitime verdiği büyük katkıların yanı sıra Eskişehir halkının takdiriyle 1999 yılından beri aralıksız seçilen Sayın Büyükerşen, bizlerin her zaman örnek aldığı önemli bir büyüğümüzdür. Kendisinin çalışmalarını yakından takip eden biri olarak bu şehirde yapılanların gerçekten çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Eskişehir eğer diğer Anadolu şehirlerinden farklıysa, turist çekiyorsa, gençler bu şehirde okumak için can atıyorsa bu Sayın Yılmaz Büyükerşen ve ekibinin sayesindedir” dedi.
İŞ BİRLİĞİ ÖNEMLİ
Kastamonu’nun küçük ama çok şirin bir kent olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ise yerel yönetimler arası iş birliklerine büyük önem verdiklerini belirterek, Hasan Fehmi Taş’a nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür etti. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi