Yalnız değilsin!

Videoyu Aç Yalnız  değilsin!
A
a

CHP Kadın Kolları'nın YAŞAMHAK uygulaması ile kendini güvende hissetmeyen kadınlar için harekete geçtiklerini söyleyen CHP Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Fikriye Altınsoy Söğütlü, "Tüm kadınlara sesleniyorum: Yalnız Değilsin, Biz Varız! 444 82 85 numaralı hattımızda size eşlik edecek olan bir kız kardeşiniz var" dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

CHP Eskişehir İl Kadın Kolları Başkanı Fikriye Altınsoy Söğütlü, partisinin YAŞAMHAK Projesi hakkında açıklama yaptı. Kendini güvende hissetmeyen tüm kadınlara çare olacaklarını söyleyen Söğütlü, dayanışma çağrısında bulundu.

"SİZE DESTEK OLACAĞIZ"
İstanbul Sözleşmesi'ne sahip çıkılması konusunda çağrı yapan Söğütlü, "Toplu taşımada, sokak lambasının yeterli olmadığı bir yerde ya da yalnız yürürken ürken tüm kadınlara sesleniyorum: Yalnız Değilsin, Biz Varız! 444 82 85 numaralı hattımızda size eşlik edecek olan bir kız kardeşiniz var. Kendinizi güvende hissetmediğiniz her yerde telefonun diğer ucundan size destek olacağız. Bir olumsuzluk yaşandığında kolluk kuvveti ile doğrudan iletişime geçerek, can ve mal güvenliğinizin sağlanmasını temin edeceğiz" diye konuştu.

"BİZE KATILIN"
Söğütlü konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Buradan herkese çağrı yapıyoruz: Bize katılın! Bu seçim, yaşam hakkımızı gasp eden tek adama bir yanıt olmalıdır. Yaşam hakkınızın tek adamın iki dudağı arasına sıkışmamasını istiyorsanız; bize katılın." MELTEM KARAKAŞ

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi