Yalnız bırakılıyoruz

Videoyu Aç Yalnız bırakılıyoruz
A
a

İstanbul’da çalışmalarını sürdüren Divan Kurulu Üyesi Fatih Baturaygil, “Divan Kurulu üyeleri olarak mücadelemize devam ediyoruz ancak şehirden yeterli desteği alamamak bizi çok üzüyor. Açıkçası yalnız bırakılıyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Somut adım atan yok
 Fatih Baturaygil, “Divan Kurulu üyeleri olarak mücadelemize devam ediyoruz ancak şehirden yeterli desteği alamamak bizi çok üzüyor. Açıkçası yalnız bırakılıyoruz.Şehirde Eskişehirspor’un konuşulmadığı masa yok. Herkes Eskişehirspor için dertleniyor ancak somut bir adım atan yok. Taraftar dışında mücadele eden, bir şeyler yapmaya çalışan kimse yok. Şehrin duyarsızlığı karşında şaşkınız. Tesislere en son kim ziyarete geldi, inanın hatırlamıyorum” diye konuştu.
 
Bütün yük 3-4 kişide
 Baturaygil, “Şehir dışında imza toplayabilmek için görüştüğümüz insanlar Eskişehir gibi bir kentin bu takımına neden sahip çıkmadığını hayretle karşıladıklarını söylüyorlar. Son kongreye iki haftadan az bir süre kaldı. Ortada takım yok. Bütün yük divan heyetindeki üç dört kişiye devrildi. Açıkçası tıkandık ve çok yorulduk. Alacaklılar para diye diretiyorlar ancak maddi olarak sıfır noktasındayız. Arma sevdamız ile imza toplayabilmek için son saniyeye kadar mücadelemize devam edeceğiz. Şehrimizden ivedilikle destek bekliyoruz” dedi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi