YAPILMAYAN İŞLERİ YAPTIK

Videoyu Aç YAPILMAYAN  İŞLERİ YAPTIK
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Gümüşhanelilerle bir araya geldi.


Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği tarafından kentte öğrenim gören hemşehri öğrencilerin tanışması ve kaynaşması amacıyla düzenlenen kahvaltı organizasyonuna, Sinan Alağaç Deneyimli Kafe ev sahipliği yaptı. Organizasyona, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Dernek Başkanı İrfan Ataman, dernek yöneticileri ve çok sayıda Gümüşhaneli katıldı. Burada ilk olarak konuşan Dernek Başkanı İrfan Ataman, hemşehri dayanışmasının önemine dikkat çekti.
PARLAYAN YILDIZ
Daha sonra konuşan Başkan Ataç ise, gençlere Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden gitmeleri gerektiğine dikkat çekti. Eskişehir’in Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu ve Tepebaşı Belediyesi’nin Türkiye’de yapılamayan projeleri hayata geçirmek gibi bir vizyon çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüğünü anlatan Ataç, “Eskişehir’imiz son 20 yılda gerçekten müthiş yol aldı. Eskişehir, Türkiye’nin gerçekten parlayan yıldızı oldu. Hafta sonları binlerce insan diğer yerlerden gelerek Eskişehir’i geziyor. Ayrıca bize belediye başkanları ve başka görevde olanlar insanlar da gelerek projelerimizi bilmek ve yerinde görmek istiyorlar. Onları da ağırlıyoruz ve projelerimizi anlatıyoruz” dedi.
VİZYONUMUZ FARKLI
Başkan Ataç, “Bizim projelerimiz hakikaten Türkiye’de örnek olacak projelerdir. Tepebaşı Belediyesi’nin farklı bir vizyonu var. Bu vizyon üzerinden yürüyor. Türkiye’de yapılmayan işleri bulup onları yapıyoruz. Küçük bütçelerimizle ilk olma özelliğini taşıyan birçok projeyi hayata geçirmekten dolayı da çok mutluyuz. Tepebaşı Belediyesi bugün Türkiye’de ve Avrupa’da parmakla gösterilen bir belediye haline geldi” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Ataman ve dernek yöneticileri tarafından Başkan Ataç’a Gümüşhane’de bulunan ‘Ataç Konağı’nın fotoğrafı hediye edildi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi