‘Yargı önünde hesap verecekler’

Videoyu Aç ‘Yargı önünde hesap verecekler’
A
a

AKP Tepebaşı ilçe Seçim Büroları bir grubun saldırısına uğradı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan AKP Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar, saldırıyı düzenleyenlerin yargı önünde hesap vereceklerini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Dindar, “Vandalizm’i kendilerine meslek edinen, kendini bilmez kişilerce seçim bürolarımıza saldırılar düzenlenmiştir. Bu saldırıyı düzenleyenler elbette yargı önünde hesap verecekler. Birileri, ülkemizi Kana bulayan hainlerin yaptıklarından kendilerine iş çıkararak, yakmak, yıkmak, kırmak ve dökmek için bahaneler üretip huzuru bozmak için haince saldırıları yapıyorlar” dedi.

Türkiye’yi kana bulayan hain şer odaklarını ve onun destekçilerini şiddetle ve nefretle kınadıklarını vurgulayan Dindar, “Ankara da, İnsani duygu taşıyan her kes bir parçasını kaybetti. Hepimizin yarısı oradaki Hunharca ve kalleşçe yapılan saldırıda kayboldu. Acı hepimizin acısıdır, acı benim acımdır, acı teşkilatımın acısı, acı ülkemin acısıdır. Lütfen bu hain saldırıyı kimse siyaset malzemesi yaparak birilerini hedef göstermesin” diye konuştu.(HM)

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi