Yatırımlara sahip çıkın!

Videoyu Aç Yatırımlara sahip çıkın!
A
a

AK Parti Odunpazarı ilçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Milletvekili Nabi Avcı, “Biz konuşmadığımız zaman birileri bizim eserlerimizde sanki onlar da isin içindeymiş gibi bir intiba oluşturmaya çalışıyorlar. Biz onlara rağmen yaptık” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti Odunpazarı ilçe Danışma Meclisi Toplantısına Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay, il Başkanı Zihni Çalışkan, Odunpazarı ilçe Başkanı Ali Acar, Tepebaşı ilçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, il Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altın kaynak ve çok sayıda teşkilât mensubu katıldı.
BiRLiKTE KAZANACAĞIZ
AK Parti’nin 20 yıldır her geçen gün daha da büyüyen bir aile olduğunubelirten il Başkanı Zihni Çalışkan, “Tüm mahallelerimizde milletvekillerimizin koordinasyonunda, ilçe başkanlarımız ve mahalle başkanlarımızın önderliğinde ziyaretlerimizin sayısını artıracağız. Bir buçuk yıllık zaman diliminde tam saha pres uygulayacağız. Hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenip, dokunmadık gönül bırakmayacağız. Cumhurbaşkanımızın tensipleri, bakanımızın ve vekillerimizin dirayetli duruşlarıyla, şehrimize yaklaşık 26 milyar TL’den fazla yatırım yapıldı. Biz bunları bıkmadan ve usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. Çünkü Eskisehir’in bu teşkilâtlardan beklentileri çok yüksek. Geçmiş dönem teşkilâtlarımızla birlikte çalışacağız, birlikte hedefe yürüyeceğiz, birlikte kazanacağız!”
dedi.
HİZMET YATIRIMLA OLUR
Milletvekili ve Dış ilçelerden Sorumlu Koordinatör Emine Nur Günay, “Hep birlikte çok çalısacagız. Çalışmalarımızda nicelik kadar niteliğe de dikkat edelim. Bazen öyle çalışmalar vardır ki bir telefonla şehre milyon dolarlık yatırımlar gelebilir. Iste Bakanımız Nabi Avcı’ya ben huzurunuzda bir kez daha tesekkür ediyorum. Eskişehir şehir Hastanesi’ni bir telefonla şehrimize getirdi ve takibiniyaptı. Bakanımızın yine milletbahçeleri fikrinde emekleri büyük. il Halk Kütüphanesi de buna dahil. Sizlerden bir ricam var. Milletvekillerimize sunu sorun, ‘Şehre ve ilçelerimize ne kadar yatırım getirdiniz, hangi projeleri hayata geçirdiniz?’ ilçemize son 2 yılda 700 milyonu TL’yi geçen yatırım getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Lafa değil icraata bakalım. Memlekete hizmet ancak yatırımlarla projelerle olur.”
AÇILIŞA 1 GÜN YETMEZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Ekim’de Eskişehir’e geleceğini hatırlatan Milletvekili Nabi Avcı ise, “Cumhurbaşkanımızın Eskişehir’de yapılan yatırımları açmaya bir günü yetmez. 40 küsur fabrikanın açılısı var. Şehir Hastanemiz 3 yıldır çalışıyor, resmi açılısı yapılmadı. Millet Bahçemiz bildiğiniz gibi tamamlanalı aşağı yukarı 2’inci yılını dolduruyor. Resmi açılısını henüz yapamadık. Hemen karsısında yeni Il Halk Kütüphanemiz var. Bunları özellikler gençlerimizin akılda tutmasında fayda var. Eski Il Halk Kütüphanemiz 800 metrekare idi. Yerine yeni yaptığımız Il Halk Kütüphanemiz 8 bin metrekare Bu ne demektir. Bir kütüphane binamızı yıktık yerine 10 kütüphane yaptık” diye konuştu.
ESERLER KAZANDIRDIK
Avcı ayrıca, “Eskişehir Millet Bahçesi konusunda 2011 senesinde ilk vekil olduğumuz zaman dedik ki bu stadyum miadını doldurdu. Ranta açmadık orayı Millet Bahçesi yaptık. Eskişehirspor’umuza yeni yuvasını da bu  vesileyle kazandırdık. Eskiden gece korkudan geçilemeyen bölgedeki alanı Dede Korkut Parkı yaptık. Oraya bütün Türk Dünyası’nın bize de yapılsın dedigi Dede Korkut Anıt Duvarı’nı yaptık. 28 Mayıs 2011 tarihinde Odunpazarı ilçemizde bir miting yaptık.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogan, o zaman Eskişehir’e 2 söz vermişti. Birincisi, 2013 yılında Eskişehir’i Türk Dünyası Kültür Dünyası yapacağız sözü. Yaptık mı? Eskişehir’iKültür Dünyası Başkentiyaptık. Millet Bahçesi, Sücaaddin Veli Külliyesi, Dede Korkut Parkı, ilçelerdeki kültür merkezleri gibi pek çok eseri o söz üzerine gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızikinci vaadinde ise Eskişehir’e 3. üniversite kuracağızdemişti. Allah’a şükür bunu da yaptık ve çok da güzel sonuçlar alıyoruz. Bunları tekrar tekrar söylemekten çekinmeyin. Çünkü biz bunları konuşmadığımız zaman birileri bizim eserlerimizin önünde geçip fotoğraflar çektiriyorlarve sanki onlar da isin içindeymiş gibi bir intiba oluşturmaya çalışıyorlar. Biz onlara rağmen yaptık” ifadelerini kullandı
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi