YAZIN İNDİRİM KIŞIN ZAM!

Videoyu Aç YAZIN İNDİRİM KIŞIN ZAM!
A
a

Ağustos’un başında yüzde 14,97 zamlanan doğalgaza 1 Eylül itibariyle yüzde 14,90 oranında yeni bir zam geldi. Vatandaşlar ise gelen zamlardan dolayı dertli.

Ali Kıymaz: Fiyatlar yüksek. Kış gelirken zam yapılıyor. Hiç olmazsa yazın yapın kışın indirin. Zamlar haliyle bütçemizi etkileyecek. Bazısını daha fazla etkileyecek tabi ki.

Ülkü Takıl: Zam mı geldi? Kötü o zaman. Emekli maaşıyla gelen bu zamlarla geçinmek zor. Ucu ucuna zor geçiniyorum. Şehit annesiyim aldığım yetmiyor.

Sadettin Sıkı: Türkiye zamlara alıştı. Bundan sonra arkası kesilmeyecek. İşçiye, memura yüzde 4, öteki zamlara yüzde 14. Tepkimizi göstermezsek bunlar devam edecek.

Umut Selçuk Oytan: Oynatmak üzereyiz. 145 lira civarı zam aldık maaşımıza ama ürüne, hizmete gelen zamlarla maaşımız eriyor. Ne yapacağız biz, çok sabırlı milletiz.

Ceyda Oytan: Bütçeyi çok etkileyecek, tek maaş olduğumuz için. Bir de maaşı az olan var. Asgari ücretle çalışanlar. Çok zor yani. Bir yere gidemiyoruz zaten.

Saliha Kasapoğlu: Emekli bir insanım, böl aldığın maaşı neye yetecek, yetiremezsin. Alışverişe gittik arıyoruz ucuz bir şey. Zam yapanlar bizim gibi aramıyor. Devlet kendine üretiyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi