YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Videoyu Aç YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
A
a

Eskişehir Ticaret Odası üyeleri ve çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimi için etkinlikler düzenleyen ETO Akademi’de 2019-2020 eğitim ve seminer dönemi başladı.

Eskişehir Ticaret Odası üyeleri ve çalışanlarına yeni ufuklar açan ETO Akademi’de yeni dönem Personel Özlük İşleri Eğitimi ile başladı. İki Eylül Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimde Yönetimde Özlük İşleri Süreçleri ve Kavramlar, 4857 Sayılı İş Kanunu, İşe Başlatma Süreçleri, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, Çalışan Yönetimi Kapsamındaki Belgeler Ücret, Fazla Mesai, Fazla Sürelerle Çalışma, İş Süreçleri, Yıllık İzinler ve Kullandırma Şekilleri, Çalışanın İşini Sonlandırma ve İlgili İşlemler, Yargısal Süreçler ve Hukuki Boyut hakkında bilgi verildi.
42 BİN KİŞİYE EĞİTİM
Bugüne kadar 42 binden fazla üye ve çalışanına eğitim ve seminer veren ETO Akademi tarafından, 2019-2020 yılı için 9 Kurumsal Gelişim Eğitimi, 11 Kişisel Gelişim Semineri, Osmangazi Üniversitesi işbirliğinde 5 sertifika programı olmak üzere toplam 25 etkinlik planlandı. Ayrıca ETO Akademi’nin 2019-2020 eğitim ve seminer döneminde Ahmet Şerif İzgören ve M. Serdar Kuzuloğlu gibi isimler de üyeler ve Eskişehirlilerle buluşacak. ETO Akademi’nin 2019-2020 eğitim ve seminer dönemi Nisan ayında düzenlenecek etkinliklerle son bulacak.
GELİŞİM DESTEĞİ
ETO Akademi’nin düzenlediği eğitim ve seminerlerle Eskişehir’in iş yaşamına katkı sağladığını belirten Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, üyelerin ve çalışanların mesleki ve kişisel gelişimine destek olmayı sürdüreceklerini söyledi. Kişisel ve mesleki gelişimin iş hayatının vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirten Güler, ETO Akademi’nin yanı sıra Eskişehir Ticaret Odası Mesleki Test Sertifikasyon Merkezi’nin de (ETO-METSEM) Eskişehir ekonomisinin geleceğine hizmet ettiğini dile getirdi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi