Yeni Öğrencilere “Hoş Geldiniz” Mesajı

Videoyu Aç Yeni Öğrencilere “Hoş Geldiniz” Mesajı
A
a

Rektör Erdal

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih sonuçların açıklamasının ardından Anadolu Üniversitesini kazanan öğrencilere yönelik ‘hoş geldiniz’ mesajı yayınladı.
YKS sınavın ardından 6-14 Ağustos tarihleri arasında öğrencileri ter döktürerek devam eden tercih sonuçları bugün açıklandı. Öğrencilerin çoğu, yaptıkları tercihler üzerinden ön lisans ve lisans programlarına yerleştirildi. Belirtilen sonuçlar doğrultusunda Anadolu Üniversitesini kazanan öğrencilere ilk ‘hoş geldiniz mesajı’ ise kısa zaman önce üniversiteye atanan Rektör Erdal’dan geldi. Anadolu Üniversitesi sosyal medya üzerinden paylaştığı mesajda Rektör Erdal, Anadolu Üniversitesinin öğrenciler için bir ev niteliğinde olduğunu belirtti.
Rektör Erdal, mesajında bu ifadeleri kullandı:
“Sevgili öğrencilerimiz; 28 farklı ülkeden öğrencisi ve mezunu ile dünyanın en geniş ailesi olan Anadolu Üniversitesi’ne hoş geldiniz. Şundan eminim ki milyonlarca öğrencinin hayallerine ortak olan Türkiye’nin global kampüsü Anadolu Üniversitesi’ne üst düzey bir akademik eğitimi, aktif bir sosyal yaşamla bir arada deneyimleyebilmenin ayrıcalığını yaşayacağınız, mutlu bir eğitim öğretim hayatı geçireceksiniz. Yeni ailenizle yeni evinizde geçireceğiniz unutulmaz yıllarınız sağlık ve başarılarla dolu olsun”.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi