Yeni sezonda maçlar Atatürk Stadı’nda

Videoyu Aç Yeni sezonda maçlar Atatürk Stadı’nda
A
a

Es Es’in 3. Lig’de maçlarını nerede oynayacağı netlik kazandı. Takım 3. Lig’de maçlarını Eskişehir Atatürk Stadyumu’nda oynayacak. Ayrıca Siyah-Kırmızılı yönetim yeni sezon için loca ve kombineleri satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Girişimlere Başlıyorlar
 2022-23 futbol sezonunda 3. Lig’de yer alacak olan Eskişehirspor’da yönetim yeni sezon hazırlıklarını sürüyor. Göreve tekrar gelen Siyah-Kırmızılı yönetim yeni sezonda yüksek maliyetler nedeniyle maçları Eskişehir Atatürk Stadyumu’nda oynamaya sıcak bakmıyordu. Ancak Eskişehirspor yeni sezonda da maçlarını Eskişehir Atatürk Stadyumu’nda oynanacak. Hal böyle olunca yönetim kombine ve loca satışları için girişimlere başladı.
 
Loca ve kombine için toplandılar
Yönetim kurulu geçtiğimiz akşam yaptığı toplantıda loca ve kombine fiyatlarını belirlemek için fikir alışverişinde bulundu. Kombinelerde taraftarı zorlamayacak bir rakam belirleyecek olan yönetim locada ise geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine cüzi bir miktar belirleyecek. Yönetim son olarak led ekranlara reklam vermek isteyen kurumlar için de bir fiyat belirleyecek. Loca, kombine ve led satışları önümüzdeki günlerde belli olacak.
 
Geçen seneki sistem gündemde
Eskişehirspor yönetimi geride bıraktığımız sezon loca satışlarında cüzi bir miktar gelir belirlemişti. Geçtiğimiz sezon A Kategorisi 50 bin lira, B Kategorisi 30 Bin lira ve C Kategorisi ise 20 bin liraydı. Kombine fiyatları ise 275 lira ve 75 lira arasında değişiyordu. Ancak sezonun ikinci yarısında yönetim aldığı karar doğrultusunda kale arkalarını kapatmış ve maraton alt ile batı vip’yi taraftara açmıştı. Bu sezon da sadece iki tribünde maçların izlenilmesi gündemde.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir