YENİDEN YURTMAN

Videoyu Aç YENİDEN YURTMAN
A
a

Eğitim İş Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu Özdilek Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Seçime tek liste olarak giden mevcut Başkan Hüseyin Yurtman güven tazeledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eğitim İş Eskişehir Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Hüseyin Yurtman, “3 buçuk yıldır onur ve gururla bu şerefli görevi yerine getirme gayreti içinde olduk. Tüzüğümüzde yazdığı gibi Atatürk ilke ve devrimlerini, demokrasiyi, özgürlüğü, emeğimizi ödünsüz savunduk. Bilimsel, laik, kamusal eğitim modeli vazgeçilmezimizdir dedik. Ancak eğitim sistemimiz cumhuriyet tarihi boyunca hiçbir dönemde bugün olduğu kadar geriletilmemiştir. 18 yıldır iktidarda bulunan AKP hükümeti maalesef en büyük darbeyi eğitim sistemimize indirmiştir” ifadelerini kullandı. Yurtman, “Koşullar ne olursa olsun biz sendikamızın ilkeleri doğrultusunda bunlarla mücadele ettik ve sonuna kadar da edeceğiz” diye konuştu.

İŞTE YÖNETİM KURULU LİSTEDİ

Öte yandan yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Fatma Eryılmaz, Yelda Eryılmaz, Müslüm Mant, Fadime Arslan, Eren Yavaş, Hidayet Tufan.”

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi