YERLİ ÜRETİMİ DESTEKLİYORUZ

Videoyu Aç YERLİ ÜRETİMİ DESTEKLİYORUZ
A
a

Ford Otosan’ın İnönü’de bulunan tesislerini ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, fabrikanın Eskişehir için çok kıymetli olduğunu belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başkan Kurt, ziyarette Ford Otosan Eskişehir Fabrika Müdürü Aysan Hoşver ile bir araya geldi. Aysan, Başkan Kurt’a yaptıkları çalışmalar ve ürettikleri Ford Trucks kamyon, çekiciler, motor ile motor sistemleri hakkında bilgi verdi.
BÜYÜK KATKI
Ardından Aysan ve yetkililer ile fabrikayı gezen Başkan Kurt, işçilerle de buluştu. Ford Otosan çalışanlarından yaptıkları işlerle ilgili bilgi alan Başkan Kurt, onlara çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi. Ford Otosan’ın bu tesisinin Eskişehir için çok kıymetli olduğunu belirten Başkan Kurt, tesisin Eskişehir’in istihdamına ve ekonomisine sağladığı katkıların çok büyük olduğunu kaydetti. Yerli üretimi her zaman desteklediklerini dile getiren Başkan Kurt, Fabrika Müdürü Hoşver ve tüm çalışanlara başarılar diledi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Ford Otosan Eskişehir Fabrika Müdürü Aysan Hoşver, Başkan Kurt’a ziyareti için teşekkür etti. Başkan Kurt fabrika ziyaretinin ardından, Ford Otosan Eskişehir Fabrikasında geliştirilen ve üretilen, Uluslararası Yılın Kamyonu Yarışması’nda (IToY) ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu’ ödül alan Ford Trucks F-Max’i inceledi. HMFord Trucks F-Max’in direksiyonuna da geçen Başkan Kurt, test sürüşü yaptı
Arıman Web reklam
1000
icon
Nurullah 12 Şubat 2020 12:17

Nasıl yerli oluyor anlamıyorum. tüm parçalar yerli olsa bile lisans kimde? tapusu kimde? lisansı patenti tapusu kimde ise ürün o ülkeye ve üreten kişiye aittir.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi