Yönetim masaya para koyacak!

A
a

Eskişehirspor’da tekrar başkan seçilen Osman Taş’ın yönetiminde yer alan isimlerin 250’şer Bin TL masaya para koyacağı öğrenildi. Başkan yardımcıları ise 500’er Bin TL ile kulübe destek olacak.

Elleri ceplere atacaklar
Olağanüstü Genel Kurul sonrası ikinci kez göreve gelen ve eski yönetimini tamamen değiştirerek yeni bir ekip ile yola devam eden Başkan Osman Taş, gerçekleştirdiği ilk yönetim kurulu toplantısında yöneticilere faturayı çıkardı. Kulübün kapısına dayanan FIFA dosyalarına yapılması gereken ödemelerin yanı sıra, günlük ihtiyaçlar ve takıma yapılması gereken bazı ödemeler için yönetim kurulu üyelerinin ellerini ceplerine atmasını istedi.
 
Taş’ın rakamı bilinmiyor
Başkan Osman Taş, ilk etapta yönetim kurulu üyelerinden 250’şer bin TL vecibe istedi. Başkan yardımcılarının 500 Bin TL vecibe ödeyeceği yeni yönetimde, Başkan Osman Taş’ın vereceği miktar ise bilinmiyor. Yönetim kurulu üyelerinden vecibelerin bir an önce ödenmesi çağrısını yapan Taş’ın, şu ana kadar 500 bin TL topladığı ve diğer vecibeleri ise hafta sonuna kadar toplayacağı gelen haberler arasında.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi