Yönetim para arayışı içinde

Videoyu Aç Yönetim para arayışı içinde
A
a

Eskişehirspor yönetimi sezonun bitimine iki maç kala ekonomik anlamda sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Yönetim, futbolcuların ve personelin geciken ödemelerini yapabilmek için para arayışlarını sürdürüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
2 Milyon TL’ye yakın para lazım
Siyah-Kırmızılı kulüpte yeni sezon planlamasına başlayan ve bu sezonun hesaplarını kapatmak için uğraşan Eskişehirspor yönetimi, futbolcular ve kulüp çalışanlarının geciken maaşlarını ödeyebilmek için adeta seferberlik başlattı. 6 ayı geçen futbolcu, 2 ayı geçen tesis çalışanlarının maaşlarını ödeyebilmek için 2 milyon TL’ye yakın paraya ihtiyacı olan yönetim, diğer taraftan da Sebastian Pinto ve Cristian Tanase’nin dosya taksitleri için kaynak arayışlarına devam ediyor.
 
Büyük mücadele veriyorlar
Birçok konuda olduğu gibi maddi konularda da yönetimiyle birlikte yalnız kalan Başkan Mehmet Şimşek’in, şehirden destek bulamadığı için şehir dışında bazı iş insanları ile görüşmelere devam ettiği ve bu zorlu süreci atlatabilmek için büyük mücadele verdiği öğrenildi. Şimşek dün attığı tweette ise şu ifadelere yer verdi, “Herkesin bu kulüp için bir hesabı ve beklentisi varmış… Ama ne hikmetse kongre zamanı hiç biri piyasa da yok. Bir ihtiyacınız var mı diyen yok, bir zikrim yok ama fikrim çok diyen çok.”
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir