Yönetim şans tanıdı

Videoyu Aç Yönetim şans tanıdı
A
a

Mustafa Akgören başkanlığındaki Es Es yönetimi, Keçiörengücü maçında gündeme gelen ve kadro dışı bırakılacağı iddia edilen İbrahim Halil Öner, Hasan Ulaş Uygur ve Kaan Gül’e ikinci bir şans tanıdı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Takımla çalışacaklar
Siyah-Kırmızılı yönetim, kadro dışı bırakmak istediği oyunculara ikinci bir fırsat tanıdı. Geçtiğimiz hafta gündeme gelen ve kadro dışı bırakılacağı belirtilen üç oyuncuya, yönetim tarafından ikinci bir şans verildi. Bu sezon beklenilen performansı sergileyemeyen İbrahim Halil Öner, Hasan Ulaş Uygur ve Kaan Gül, Teknik Direktör İlhan Var’ın yönetime verdiği rapor sonrası şimdilik affedildi.
 
Eğer cevap alamazsak…
Konuyla ilgili Esgroup Spor Servisi’ne konuşan Başkan Mustafa Akgören, “Bu oyuncularımız beklenilen performansı sergileyemediği için kadro dışı bırakılacaktı. Daha doğrusunu söylemek gerekirse, takım bulmalarını isteyecektik. Hocamızın verdiği rapor doğrultusunda şimdilik takımda kalmalarına karar verdik. Antrenmanlara çıkıp, forma için yarışacaklar. Beklentilerimize cevap alamadığımız takdirde kulüp bulmalarını isteyebiliriz” dedi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi