Yönetimde yoğun tempo başlıyor

Videoyu Aç Yönetimde yoğun tempo başlıyor
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Osman Taş ve yönetimini yoğun bir tempo bekliyor. Bayram tatilinin son bulması ile birlikte yönetim öncelikli olarak FIFA’da bulunan puan silmeli dosyaları çözüme kavuşturmak için ter dökecek.

100 bine kapatmaya razı
30 Mayıs’da yapılan genel kurulun ardından mazbatasını alan Başkan Osman Taş ilk olarak
Eskişehirsporlu futbolcular ve teknik kadroya bir miktar ödeme yaparak bayram harçlığı dağıttı. Öte yandan araya giren bayram tatili nedeni ile yeni yönetim çalışmalarına ara verdi. Başkan Taş yöneticileri ile birlikte bugünden itibaren yoğun bir görüşme trafiği içine girecek. Siyah Kırmızılı kulübün başkanı Osman Taş, alacakları için Temmuz ayına kadar süre veren Pinto dosyasını halletmek istiyor. Es Es’te 2015-16 sezonunda oynayan Sebastian Pinto’nun,  540 Bin Avro alacağı bulunuyor. Öte yandan 3 dönem ceza ve 3 puan silme cezası bulunan Pinto’nun 100 Bin Avro karşılığında dosyayı kapatmaya razı olduğu öğrenildi.
 
Yüz yüze görüşecekler
Siyah Kırmızılı eski kaleci Ruud Boffin’in 480 Bin Avro alacağı bulunuyor. Boffin, ödenmesi için yönetime 7 Haziran tarihine kadar süre tanıdı. 2 dönem transfer cezası ve 6 puan silinmesi talebi ile kulübe yazı gönderen oyuncuyla ön görüşme yapan Başkan Taş, bu hafta içinde Almanya’ya giderek file bekçisi ile yüz yüze görüşme gerçekleştirecek. Diğer taraftan göreve gelir gelmez Siyah kırmızılı futbolcular, teknik kadro, tesis çalışanları, alt yapı teknik adamlarına bayram harçlığı dağıtan yönetim, asıl ödemeleri ise önümüzdeki hafta yapmaya başlayacak. Geçtiğimiz sezondan kalan 6.5 milyon TL alacakları duran futbolcular ve teknik kadroya, ciddi bir ödeme yapması gereken Başkan Taş ve yönetimini zorlu günler bekliyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi