“Yürekli Bir Bağış, Gülen Binlerce Yüz”

Videoyu Aç  “Yürekli Bir Bağış, Gülen Binlerce Yüz”
A
a

Eskişehir 2013 TDKB Ajansının katkılarıyla gerçekleştirilecek olan, kemoterapi gören kanser hastalarına destek amacıyla “Bir Peruk da Sizden” ismiyle sosyal sorumluluk projesi hayata geçiriliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Düzenleme komitesinden alınan bilgiye göre projenin amacı; Eskişehir’de kemoterapi gören yaklaşık 2000 kanser hastasına destek amacıyla peruk temin etmek suretiyle hastaları psikolojik ve sosyolojik açıdan desteklemek ve toplumdan tecrit edilmelerini önlemek. Hastanın bu sıkıntılı sürecinde toplumdan soyutlanarak hastalığını evde geçirmesini önleyerek normal günlük yaşantılarını engellemeden tedavilerinde olumlu etki yaratmak. “Yürekli Bir Bağış, Gülen Binlerce Yüz”

''Bir Peruk da Sizden'', ''Yalnız Değilsiniz'', ''Yürekli Bir Bağış, Gülen Binlerce Yüz'' sloganları ile yola çıkılan kampanya, Eskişehir 2013 TDKB Ajansı, Mustafa Ceylan, Dr. Huriye İlgün Kazan, Halime Korkut tarafından kurulan bir komisyon tarafından yürütülüyor. Projede ESGİAD, A.Ü. İletişim Fakültesi, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, Ümit Hastanesi de “Program Ortağı” olarak projeye destek veriyorlar.

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi