Zabıta Memurlarından Kan Bağışına Destek

Videoyu Aç Zabıta Memurlarından Kan Bağışına Destek
A
a

Bilecik’İn Osmaneli İlçesinde Zabıta Memurları, Toplumsal Sosyal Sorumluluk Anlayışı Doğrultusunda, Türk Kızılay’Inın Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde zabıta memurları, toplumsal sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda, Türk Kızılay’ının kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Osmaneli Belediyesinde görevli zabıta memurları Hükümet Konağı önüne konuşlanan Kızılay tırına giderek, kan bağışında bulundu. Kan vermenin toplumsal bir sorumluluk olduğunun bilinci içerisinde kampanyaya destek vermek istediklerini ifade eden zabıta memuru İbrahim Daş “Kan bağışının sadece acil bir ihtiyaç olmadığını Kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğunun bilinci içerisindeyiz. Türk Kızılay’ı Eskişehir Şubesinin kampanya kapsamında ilçemize geldiğini görünce zabıta arkadaşlarımız ile gönüllü olarak kanlarımızı bağışladık. Biz ilçemize gelen kan toplama aracına imkânlarımız el verdiğince kan vermeye çalışıyoruz. Zabıta arkadaşlarıma bu duyarlı davranışlarından ötürü kutluyorum" dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi