ZAFER KUTLAMASI

Videoyu Aç ZAFER KUTLAMASI
A
a

30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm Türkiye’de olduğu gibi Odunpazarı’nda da coşkuyla kutlandı. Kutlamaların yapıldığı Cumhuriyet Parkı’nda ses ve ışık gösterileri gerçekleştirildi. Başkan Kurt ve vatandaşlar hep birlikte marşlar söyledi.

Odunpazarı’nda kutlamaların adresi Cumhuriyet Parkı oldu. Zafer Bayramı kutlamalarına Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehirspor'un efsanevi amigosu Amigo Orhan ile çok sayıda vatandaş katıldı. Su ve ışık gösterilerinin yapıldığı, hep bir ağızdan marşların söylendiği kutlamalara büyük bir coşku hakimdi.

ENGELLENEMEZ

Sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılan kutlama etkinliğinde konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 30 Ağustos’ta kazanılan zaferin modern, çağdaş cumhuriyete giden yolun en son savaşı olduğunu söyledi. Başkan Kurt, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarını engellemeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini kaydetti. 

DAİMA HAZIRIZ

30 Ağustos’u her yerde kutlayacaklarını ifade eden Başkan Kurt, “Mustafa Kemal Atatürk’e layık olmaya çalışıyoruz. Biz her bayramda yine burada olacağız. Mesafeye, maskeye ve hijyen koşullarına dikkat ederek, önce kendimizi sağlıklı bir biçimde yaşatmaya çalışacağız. Sonra Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet, muhafaza ve müdafaa etme yolunda canımızı da, kanımızı da ve malımızı da vermeye hazır olacağız” diye konuştu. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi