ZİYARETÇİ AKINI

Videoyu Aç  ZİYARETÇİ  AKINI
A
a

Kurban Bayramı’nda kapılarını ziyarete açan Hayvanat Bahçesi o günden beri 30 binin üzerinde ziyaretçi ağırladı. Merkezde, vatandaşları salgından korumak için birçok tedbir hassasiyetle uygulanıyor.

Pandemi döneminde yasaklar sebebiyle kapalı olan Eskişehir Hayvanat Bahçesi normalleşme süreciyle birlikte 30 Temmuz’da tekrar kapılarını açtı.

SIKI TEDBİRLER

Kapalı kaldığı dönemde içinde yapılan yenileme çalışmaları ile birlikte fiziksel mesafe uyarı tabelaları, hijyen için konulan el dezenfektanları ile önlemleri arttıran Hayvanat Bahçesi, misafirler için yapılan anonslarla da pandemi sürecine dikkat çekiyor. Alınan tedbirler doğrultusunda Hayvanat Bahçesi içinde sadece açık alanların hizmet verdiğini, normalleşme süreci boyunca da bu şekilde devam edileceği belirten yetkililer, Sağlık Bakanlığı, Avrupa Hayvanat Bahçeleri ve Akvaryumlar Birliği tarafından alınan tedbirler doğrultusunda hizmet verdiklerinin altını çizdi.

CANLI YAYINLAR

Pandemi döneminde misafirlerinden uzak kaldıklarını ancak onlardan kopmadıklarını dile getiren yetkililer, sosyal medya üzerinden yapılan canlı yayınlar ile misafirlerle sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti. HM

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi