ZOR GÜNLERİ BERABER AŞACAĞIZ

Videoyu Aç ZOR GÜNLERİ BERABER AŞACAĞIZ
A
a

Esnaf odalarının temsilcileriyle koronavirüsün etkilerini ele alan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Ekonominin insanımıza yaşattığı tüm zorlukları ve fedakarlıkları ise esnafımız göğüslüyor” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, koronavirüsle mücadelenin verildiği bugünlerde kent ekonomisinde önemli rol oynayan esnaf odalarının temsilcileriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
YOĞUN KATILIM
Toplantıya, Başkan Ataç’ın yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcıları, Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen, Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Ferda Kaya, Kahveciler Odası Başkanı Zeki Çoban, Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Abdurrahman Yüceer, Pastacılar Odası Başkanı Akif Topuz ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen katıldı.
YANINIZDA OLACAĞIZ
Pandemi sürecinde esnafların yaşadığı zorlukların ele alındığı toplantıda, çözüm yollarına ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantının ardından bir değerlendirmede bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da, “Pandemi sürecinde sağlık ile birlikte ortaya çıkan en büyük zorluklar ekonomide hissediliyor. Ekonominin insanımıza yaşattığı tüm zorlukları ve fedakarlıkları ise esnafımız göğüslüyor. Merkezi hükümetin ekonomik sorunlar ile baş başa bıraktığı esnafımızın ve esnaf odalarımızın daima yanında olacağız. Eskişehirliler olarak Eskişehir esnafına elimizden geldiğince sahip çıkmalıyız. Bu beraberlik ruhu ile bu zor günleri de atlatacağımıza inanıyorum” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Başkan Ataç’ın duyarlılık örneği göstererek böyle bir toplantıyı organize etmesinden ötürü duydukları memnuniyetlerini dile getiren esnaf temsilcileri de, pandemi sürecinde çok büyük sıkıntılar yaşadıklarını belirterek, kendilerinin her zaman destekçisi olmasından dolayı Ataç’a teşekkürlerini iletti. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi