‘HEP BANA’ DEMESİNLER

Okunma: 1126
Videoyu Aç ‘HEP BANA’ DEMESİNLER
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt; “Milli Eğitim de hep bana hep bana demesin. Bizden bazı şeyler istiyor ama bize verme konusunda, bizim okullara yardım etme konusunda hep ters hareketler yapıyor” dedi.

TAKASA HAZIRIZ
Depreme dayanıksız olduğu gerekçeyle yıkımına karar verilen Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitim öğretim binasının bulunduğu arazinin bir bölümünün Odunpazarı ve Büyükşehir belediyelerine ait olduğu bildirilmişti. Arazinin belediyelere ait bölümünün okul için devredilip devredilmeyeceği merak konusu olmuştu. Konuyla ilgili konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Eğer orada bizim arsamız varsa biz bunları her an, her zaman, her türlü şeyle takas etmeye, değişmeye hazırız.

50 KAT DÜŞÜK
Kurt; “Milli Eğitim de hep bana hep bana demesin. Bizden bazı şeyler istiyor ama bize verme konusunda, bizim okullara yardım etme konusunda hep ters hareketler yapıyor. O nedenle eğer Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Odunpazarı Belediyesi’nin arsası varsa, hazinenin bize 50 kat daha düşük değer de bile olsa bir arsa vermesi halinde veririz. Ancak insanları yanlış düşünceye sevk etmek suretiyle Odunpazarı Belediyesini yıpratmaya kalkmasınlar” ESRA ÜNLÜ
1000
icon
tarık 8 Ekim 2017 00:55

E hani rant icin yıkılmıştı Orta rant varmı Sonucta devlet arazisi

1 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi