‘Sözleşme uzat’ diyen olmadı

Okunma: 641
Videoyu Aç ‘Sözleşme uzat’ diyen olmadı
A
a

Eskişehirspor’da sözleşmesi sonra eren Dorukhan Toköz’ün kalıp kalmayacağı merak edilirken, genç oyuncu, “Sözleşmemin son senesi olduğunu tüm yönetim biliyor. Bu güne kadar kimse bana ‘Sözleşme uzat’ demedi” diye konuştu.


 
“Teklifleri geri çevirdim”
Es Es için teklifleri hep geri çevirdiğini belirten Dorukhan, “Sezon boyunca İstanbul kulüpleri olsun Anadolu kulüpleri olsun çeşitli teklifler aldım ama verdiğimiz bir mücadele vardı. Bu takımı kümede tutmak için çabalıyorduk. Teklifleri geri hep çevirdim. Sözleşmemin son senesi olduğunu tüm yönetim biliyor. Kimse bana ‘Sözleşme uzat’ demedi. Buna bütün takım arkadaşladım şahit” dedi.
 
“Dedikoduları kimler çıkartıyor?”
Genç futbolcu, “Bir de ortalıkta dolaşan bir söylenti var. ‘Biz Dorukhan’a sözleşme uzatalım dedik o istemedi’ diye… Bu dedikoduları kimler çıkartıyor bilmiyorum. Benim önceliğim her zaman Eskişehirspor. Ancak maalesef verilen sözler tutulmuyor. Yemin ediyorum bu kulüp için her teklifi geri çevirdim. Ama her nasılsa yine kötü biz oluyoruz” diye konuştu.
 
“Benim hatam olmayacak”
“Buradan gideceksem Eskişehirspor’a para kazandırıp gitmeyi düşünüyordum her zaman” diyen Dorukhan, “Bu yaz gidersem yetiştirme bedeli kazandıracağım. Ama gönül daha yüklü bonservis kazandırmak isterdi. Bu da benim hatam olmayacak. Kimsenin bir şey dediği yok. Biz de futbolcuyuz. Kendi kariyerimi planlamalıyım” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon
Hakan 17 Mayıs 2018 21:02

Takımın başında Hale’n eski yönetim var.Neyi bekliyorsunuz. Uzatın sözleşmeyi bunu dorukhan da istiyor. Sonra hem doruktan istediği takıma gitsin. Sizde yüksek bonservis bedeli alın kazanan Eskişehirspor Olsun.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi