400 DELEGE SEÇİLDİ

Okunma: 274
Videoyu Aç  400 DELEGE SEÇİLDİ
A
a

AK PARTİ TEPEBAŞI’NDA KONGRE SÜRECİ BAŞLADI


AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı 6’ncı olağan kongre süreci kapsamında delege seçimlerini gerçekleşti. 91 mahallede 30 bin üyesi bulunan AK Parti Tepebaşı İlçe teşkilatında 400 delege seçildi.
AK Parti İl Binası'nda yapılan seçimlere çok sayıda partili akın etti. Eski ve yeni yöneticilerin bir arada bulunduğu delege seçimlerinde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Seçimler neticesinde 91 mahalleden 400 delege belirlendi. 
AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca, yaptığı açıklamada, kongre sürecinin 2017 yılının sonuna kadar tüm Eskişehir’de tamamlanacağını söyledi. Onunla ilgili ilk adım olarak mahallelerinde delegelerinin belirlendiğini belirten Kaynarca, “Çalışmalarımız bir haftadır sürüyor. Bugün de AK Parti 6’ıncı olağan genel kurula giderken Tepebaşı delegelerinin seçilmesi söz konusu.  Yoğun bir katılım var.  Listelerimiz hazırlandı, oylar kullanılıyor.  Seçimlerin kavga gürültü olmadan huzur içinde yaşanıyor olması da bizleri çok mutlu etti. Seçimlerin inşallah sıkıntı olmadan sonlanmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu. ESRA ÜNLÜ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi