Altınordu büyük oynuyor

Okunma: 527
Videoyu Aç Altınordu büyük oynuyor
A
a

Athletic Bilbao, Atletico Madrid, Real Sociedad ve Villarreal’in üst düzey yetkilileriyle İspanya’da bir araya gelip sportif iş birliği konusunda el sıkışan Altınordu, Roberto Carlos ve Enes Ünal ile de görüştü.

Projeler görüşüldü
Türkiye'nin en önemli altyapı hamlesini gerçekleştirip Avrupa çapında bir organizasyon kuran Altınordu, geçtiğimiz hafta İspanya’nın önemli kulüpleriyle masaya oturup karşılıklı iş birliği projelerini konuştu. Marka Geliştirme Yöneticisi Özgür Özgürengin, Sportif Etkinlikler Yöneticisi Umut Köse ve Altınordu Futbol Meslek Okulu Genel Kaptanı Halit Eroğlu’dan oluşan ekip, Athletic Bilbao, Atletico Madrid, Real Sociedad ve Vilarreal’de Enes Ünal ile görüşürken, Real Madrid alt yapısında mentor olarak görev yapan, kulübün Dünya İmaj Temsilcisi Roberto Carlos ile de buluştu.
 
Yapılanmalarını incelediler
Altınordu, İspanyol kulüplerinin genç takımlar yapılanmasını, tesislerini ve kullandıkları teknolojiyi yerinde inceleyen ekip, uluslararası açılımları nasıl gerçekleştirdiği konusunda da önemli kazanımlar elde etti. Diğer yandan da filmler ve kitaplarla çok özel bir Altınordu sunumu yaptı. Altınordu’nun ilk durağı 'kardeş kulüp' Athletic Bilbao oldu. Sportif Direktör Jose Maria Amorrortu ile Nisan 2018’de düzenlenecek U12 İzmir Cup ve ikili ilişkilerin daha da güçlendirilmesi konuları görüşüldü.
 
1000
icon
Doğa Sever 18 Ekim 2017 14:55

Darısı ; Eskişehirspor'un başına!

0 0 Cevap Yaz
erkut koç 18 Ekim 2017 01:17

Altınordu büyük oynamıyor her kulübün yapması gerekeni yani çağdaş ve modern futbol mantalitesini hayata geçiriyor..Eskişehirspor ne yapıyor derseniz mehter takımının tam tersine ,bir ileri iki geri oynuyor..

0 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi