ANLAMLI SERGİ

Videoyu Aç ANLAMLI SERGİ
A
a

Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı, Türk Eğitim Vakfı (TEV) yararına düzenlenen Renkler Resim ve Takı Sergisi, Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.

TEV yararına Saadet Özkanlı’nın bireysel çabalarıyla ürettiği eserlerin sergilendiği Renkler Resim ve Takı Sergisi, Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda Eskişehirlilerle buluştu. Sergide birbirinden eşsiz sanat eserleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
İKİSİ BİR ARADA
Eskişehirlilerin büyük beğeniyle karşıladığı serginin açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen sanat eserlerinin üretiminin önemine değinerek, “Sanat sergileri sanatçıların eserlerini üretmeleri adına cesaret toplamaları için çok önemlidir. Resim ile takı bir arada olur mu? Olur. Bunu bu sergide görüyoruz. Resim işin renklerini, takı desenlerini oluşturur” diye konuştu.
GURUR DUYUYORUM
Sanatçı Özkanlı da “Bu sergi bugüne kadar yaptığım sergilerin en anlamlısı benim için. Açtığım sergimin üniversitede okuyan gençlere katkıda bulunuyor olması ve bu güzel mekânda sizlerle buluşması nedeniyle çok gurur duyuyorum” dedi. Sergi, 10 Kasım Cumartesi gününe kadar görülebilecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi