BAHAR ŞENLİĞİ

Videoyu Aç BAHAR ŞENLİĞİ
A
a

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri, Nisan ayında yine sanatseverlerle buluşacak.

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kapsayan konserler, dans gösterileri ve koro konserleri bulunuyor.
YIL SONU GÖSTERİSİ
Etkinlikler kapsamında ilk olarak 13 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’de Odunpazarı Belediyesi Halk Oyunları ve Modern Dans Topluluğu tarafından eğitmen Ceren Seda’nın hazırladığı ‘Dans Şöleni’ izleyici ile buluşacak. 17 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de ise Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Enstrüman Öğrencilerinin Yıl Sonu Gösterisi gerçekleştirilecek.
23 NİSAN COŞKUSU
Şefliğini Ergün Elibaş’ın yaptığı ‘Aile Korosu’ konseri ise 21 Nisan Pazar günü 20.00’de sanatseverler ile buluşacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ise 23 Nisan Salı günü saat 20.00’de eğitmen Gönül Onar tarafından hazırlanan ‘23 Nisan Çocukları ve Çocuk Şenliği’ eşliğinde çocukların bayramı coşkuyla kutlanacak.
KONSER DE OLACAK
Nisan ayının son günlerinde ise Şefliğini Kenan Pekgöz’ün yaptığı Türk Halk Müziği Koro ve Solo Konseri 26 Nisan Cuma günü saat 20.00’de gerçekleştirilecek. 27 Nisan Cumartesi günü ise Eğitmen Oktay Şahin tarafından hazırlanan Odunpazarı Belediyesi Halk Dansları Topluluğunun ‘Yöre Yöre Anadolu’ isimli gösterisi sahnelenecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi