Başarılar Es Es’im

Okunma: 614
Videoyu Aç Başarılar Es Es’im
A
a

Spor Toto 1. Lig'de 2018-2019 sezonu 10, 11, 12 ve 13 Ağustos 2018 tarihlerinde oynanacak maçlarla başlarken, 23 Aralık 2018'de ilk yarı sona erecek.

Spor Toto 1. Lig'de 2018-2019 sezonu 10, 11, 12 ve 13 Ağustos 2018 tarihlerinde oynanacak maçlarla başlarken, 23 Aralık 2018'de ilk yarı sona erecek. Sezon, 18 Ocak 2019'da başlayacak ikinci yarı sonrası, 19 Mayıs 2019 tarihinde oynanacak müsabakalarla tamamlanacak. İlk iki direk Süper Lig’e yükselecek. 3, 4, 5 ve 6’ncı sıradaki takımlar Play-Off oynayacak. Son 3 sıra ise 2. Lig’e düşecek.

SONHABER GAZETESİ ESKİŞEHİRSPOR’A SÜPER LİG YOLUNDA BAŞARILAR DİLER.


1. HAFTA (10, 11, 12 ,13 Ağustos)
Denizlispor - Gazişehir FK
Gençlerbirliği - Hatayspor
Balıkesirspor Baltok - Altınordu
Karabükspor - Adana Demirspor
Giresunspor - Eskişehirspor
Boluspor - Osmanlıspor 
Adanaspor - T.Y. Elazığspor
Altay - Ümraniyespor
İstanbulspor - Afjet Afyonspor
 
2. HAFTA (19 Ağustos)
Gazişehir FK - İstanbulspor
Osmanlıspor - Giresunspor
Afjet Afyonspor - Altay
T.Y. Elazığspor - Boluspor
Ümraniyespor - Adanaspor
Altınordu A.Ş. - Gençlerbirliği
Eskişehirspor - Balıkesirspor
Adana Demirspor - Denizlispor
Hatayspor- Karabükspor
 
3. HAFTA (26 Ağustos)
İstanbulspor-Altay    
Karabükspor-Altınordu
Giresunspor-T. Y. Elazığspor
Denizlispor-Hatayspor
Gençlerbirliği-Eskişehirspor
Balıkesirspor-Osmanlıspor FK
Adanaspor-Afjet Afyonspor
Gazişehir FK-Adana Demirspor
Boluspor-Ümraniyespor
 
4. HAFTA (2 Eylül)
Osmanlıspor FK-Gençlerbirliği
Altınordu-Denizlispor
Altay-Adanaspor
T.Y. Elazığspor-Balıkesirspor
Eskişehirspor - Karabükspor
Hatayspor-Gazişehir Gaziantep FK
Adana Demirspor-İstanbulspor
Ümraniyespor - Giresunspor
Afjet Afyonspor –Boluspor
 
5. HAFTA (16 Eylül)
Denizlispor-Eskişehirspor
Adana Demirspor-Hatayspor
Gazişehir -FKAltınordu
İstanbulspor-Adanaspor
Karabükspor-Osmanlıspor FK
Gençlerbirliği -T.Y. Elazığspor
Balıkesirspor-Ümraniyespor
Giresunspor-Afjet Afyonspor
Boluspor-Altay
 
6. HAFTA (23 Eylül)
Altay-Giresunspor
Eskişehirspor-Gazişehir FK
Hatayspor-İstanbulspor
Adanaspor-Boluspor
Altınordu-Adana Demirspor
Ümraniyespor-Gençlerbirliği
Afjet Afyonspor-Balıkesirspor
Osmanlıspor-Denizlispor
T.Y. Elazığspor- Karabükspor
 
7. HAFTA (30 Eylül)
Adana Demirspor-Eskişehirspor
Denizlispor-T.Y. Elazığspor
Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor
Hatayspor-Altınordu
Giresunspor-Adanaspor
Balıkesirspor Baltok-Altay
İstanbulspor-Boluspor
Karabükspor-Ümraniyespor
Gazişehir FK-Osmanlıspor
 
8. HAFTA (7 Ekim)
T.Y. Elazığspor-Gazişehir FK
Boluspor-Giresunspor
Altınordu-İstanbulspor
Altay-Gençlerbirliği
Osmanlıspor-Adana Demirspor
Eskişehirspor-Hatayspor
Adanaspor-Balıkesirspor
Afjet Afyonspor- Karabükspor
Ümraniyespor-Denizlispor
 
9. HAFTA (21 Ekim)
Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor
Altınordu-Eskişehirspor
Denizlispor-Afjet Afyonspor
Kardemir Karabükspor-Altay
Balıkesirspor Baltok-Boluspor
Gençlerbirliği-Adanaspor
İstanbulspor-Giresunspor
Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor
Hatayspor-Osmanlıspor
 
 
10. HAFTA (28 Ekim)
Afjet Afyonspor-Gazişehir FK
Boluspor-Gençlerbirliği
Eskişehirspor-İstanbulspor
Ümraniyespor-Adana Demirspor
T.Y. Elazığspor-Hatayspor
Osmanlıspor-Altınordu
Giresunspor-Balıkesirspor
Adanaspor- Karabükspor
Altay-Denizlispor
 
11. HAFTA (4 Kasım)
Altınordu-T.Y. Elazığspor
İstanbulspor-Balıkesirspor
Adana Demirspor-Afjet Afyonspor
Gazişehir Gaziantep-Altay
Denizlispor-Adanaspor
Karabükspor-Boluspor
Gençlerbirliği-Giresunspor
Hatayspor-Ümraniyespor
Eskişehirspor-Osmanlıspor
 
12. HAFTA (11 Kasım)
Adanaspor-Gazişehir FK
Osmanlıspor-İstanbulspor
Altay-Adana Demirspor
Balıkesirspor -Gençlerbirliği
Afjet Afyonspor-Hatayspor
Ümraniyespor-Altınordu
Giresunspor- Karabükspor
T.Y. Elazığspor-Eskişehirspor
Boluspor-Denizlispor
 
13. HAFTA (25 Kasım)
Osmanlıspor-T.Y. Elazığspor
Karabükspor-Balıkesirspor
Hatayspor-Altay
Altınordu-Afjet Afyonspor
İstanbulspor-Gençlerbirliği
Adana Demirspor-Adanaspor
Gazişehir Gaziantep-Boluspor
Denizlispor-Giresunspor
Eskişehirspor-Ümraniyespor
 
14. HAFTA (2 Aralık)
Giresunspor-Gazişehir FK
T.Y. Elazığspor-İstanbulspor
Boluspor-Adana Demirspor
Adanaspor-Hatayspor
Altay-Altınordu
Balıkesirspor -Denizlispor
Afjet Afyonspor-Eskişehirspor
Gençlerbirliği- Karabükspor
Ümraniyespor-Osmanlıspor
 
15. HAFTA (9 Aralık)
Ümraniyespor-T.Y. Elazığspor
Gazişehir FK-Balıkesirspor
Eskişehirspor-Altay
Osmanlıspor-Afjet Afyonspor
Altınordu-Adanaspor
Hatayspor-Boluspor
Karabükspor-İstanbulspor
Denizlispor-Gençlerbirliği
Adana Demirspor-Giresunspor
 
16. HAFTA (16 Aralık)
İstanbulspor-Ümraniyespor
Gençlerbirliği-Gazişehir FK
Balıkesirspor -Adana Demirspor
Boluspor-Altınordu
Giresunspor-Hatayspor
Afjet Afyonspor-T.Y. Elazığspor
Kardemir Karabükspor-Denizlispor
Adanaspor-Eskişehirspor
Altay-Osmanlıspor
 
17. HAFTA (23 Aralık)
Gazişehir FK- Karabükspor
Hatayspor-Balıkesirspor Baltok
Tetiş Yapı Elazığspor-Altay
Ümraniyespor-Afjet Afyonspor
Eskişehirspor-Boluspor
Osmanlıspor-Adanaspor
Denizlispor-İstanbulspor
Adana Demirspor-Gençlerbirliği
Altınordu-Giresunspor
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi