Belediyeyi bekliyoruz

Okunma: 194
Videoyu Aç Belediyeyi  bekliyoruz
A
a

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, Han’a bir sağlık ocağı daha yapılacağını ve arsanın belirlendiğini belirterek “Ancak Han Belediyemiz arsa ile alakalı çalışmaları henüz tamamlamış değil. Bekliyoruz” dedi.

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, EİYAP kapsamında Han’ı ziyaret etti.  İlk olarak Han Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Günay yetkililerden ilçenin mevcut durumu ve devam eden projelere ilişkin bilgi edindi. Daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığı’nda AK Parti teşkilatı ile bir araya gelen Günay, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Günay daha sonra Han Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye ziyaretinde Günay, ‘’Bizler şehrin milletvekilleriyiz. Şehrimizi, ilçemizi ve halkımızı ilgilendiren her türlü konuda destek olmak görevimiz. Eskişehir’in, Han’ın milletvekili olarak her türlü konuda elimden geleni yaparım” diye konuştu.
TAKİP ETTİĞİ YATIRIMLARI İNCELEDİ
İlçedeki mevcut ve planlanan yatırımları incelemek üzere yola koyulan Günay, 2016 yılından beri bakanlık düzeyinde takibini yaptığı 1,35 milyon TL’lik 10 yataklı lojman yatırımının inşaatında incelemelerde bulundu. Günay konu ile alakalı, ‘’Önceki ziyaretlerimizde burada bir lojman ihtiyacı dile getirilmişti. Projenin takibini yaparak ilgili bakanlıklarımız ve bakanlarımız ile görüşmelerimiz sonucunda projemizin inşaatına başlandı. İnşallah tüm ilçelerimizde ve köylerimizde eksiklikleri birer birer tespit edecek ve gerekli adımları atacağız.’’ Şeklinde konuştu. Ayrıca Han merkezde yer alan sağlık ocağını ziyaret eden Günay, “Han ilçemizin bir sağlık ocağına daha ihtiyacı olduğu aktarıldı. Bununla alakalı bir arsa belirlenmiş durumda ancak Han Belediyemiz arsa ile alakalı çalışmaları henüz tamamlamış değil. İlçemize bir sağlık ocağı yatırımının daha kazandırılması için belediyenin bu çalışmaları tamamlaması gerekiyor. Bekliyoruz” dedi. Günay daha sonra yeni sağlık ocağı için belirlenen araziyi gezerek incelemelerde bulundu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi