Bilgiye kolay ulaşım

Videoyu Aç Bilgiye kolay ulaşım
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin sosyal eğitim anlayışı ile hayata geçirdiği, Tepebaşı Kent Enstitüsü, çalışmalarına devam ediyor. Derslere katılan vatandaşlar, uzaktan eğitimin yanı sıra yüz yüze öğrenme metodundan da yararlanarak bilgiye kolayca ulaşıyor.


Tepebaşı Belediyesi bireysel ve kurumsal öğrenme ihtiyaçlarını, hem uzaktan hem de yüz yüze öğrenme yöntemleri eşliğinde Kent Enstitüsü projesi ile karşılıyor.
Yenilikçi bir yaşam boyu öğrenme platformu olan Kent Enstitüsü’nden faydalanan vatandaşlar, yeni şeyler öğrenme ihtiyaçlarını karşılarken; eğitimler Tepebaşı Belediyesi tarafından Anadolu Üniversitesi desteğiyle, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Derslerin içerikleri metin, ses, video, etkileşimli sorular, oyunlar ve benzeri medyalardan oluşuyor. Üniversite-sektör işbirliği olması ile de dikkat çeken projede ayrıca alanlarında uzman akademisyenler, e-öğrenme uzmanları, sivil toplum kuruluşları ve gönüllüler de yer alıyor. Eğitimler, teknolojiden sosyal medya kullanıma, genel kültürden mesleki eğitime kadar her türlü öğrenme ihtiyaca yanıt verebilecek çeşitliliğe sahip. Tepebaşı Kent Enstitüsü eğitimlerini başarıyla tamamlayan katılımcıların performansları, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi onaylı bir katılım sertifikası ile de belgelendiriliyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi