ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Bir yıldır bekliyor

Videoyu Aç Bir yıldır bekliyor
A
a

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyecek proje hakkında Gündoğdu Mahalle sakinlerine bilgi verdi. Büyükerşen, projenin 1 yıldır Büyükşehir Meclisi komisyonunda bekletildiğini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Dairesi’ne bağlı çalışan mimar ve şehir plancıları Gündoğdu Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Kentsel Dönüşüm İletişim Merkezi’nde proje hakkında bilgi veren Kentsel Dönüşüm Dairesi yetkilileri, projenin detaylarını anlatarak vatandaşların sorularına yanıt verdi. Gündoğdu mahalle sakinleri ile gerçekleştirilen toplantıya katılan Başkan Büyükerşen, “Sizlerin içine sineceği, yerinde dönüşüm şeklinde gerçekleştireceğimiz bir proje hazırladık ve yaklaşık 1 yıl önce Büyükşehir Belediyesi Meclisi’ne sunduk. İnanıyorum ki sizlerle birlikte Gündoğdu’yu baştan sona yenileyerek, yaşamaktan mutluluk duyacağınız bir mahalle haline getireceğiz. Ancak öncelikli olarak Büyükşehir Belediye Meclisi’nin İmar Komisyonu’nda 1 yıldır bekletilen bu projenin Belediye Meclisimize getirilerek onaylanması gerekiyor” diye konuştu. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşlarla birebir görüşmelerin de İmar Komisyonu kararının ardından en kısa sürede başlayacağını ifade etti. Mahalle sakinleri ise kendileri için Gündoğdu Kentsel Dönüşüm Projesi’ni hazırlayan ve mahalleleri ile yakından ilgilenen Başkan Büyükerşen’e teşekkür ederek, projenin yapım aşamasının başlaması için İmar Komisyonu ve Meclis tarafından onaylanmasını sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekledi. HM
1000
icon
Takkalı 24 Ekim 2018 00:56

Kaç yıl oldu saymadım köyden göçeli hala aynı sahne aynı tiyatro kaç seçim geçti nerede verilen sözler.Galiba yine seçim yaklaşıyor?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi