BİRLİKTE YÖNETTİK

Videoyu Aç BİRLİKTE YÖNETTİK
A
a

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (ESMMMO) 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. Oda Başkanı Neşet Ertoy, odalarını üyelerinin fikirlerini alarak birlikte yönettiklerini söyledi.

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23. Olağan Genel Kurulu Toplantısı mevcut Başkan Neşet Ertoy’un başkanlığında tek listeyle gerçekleşti. Toplantıya Baro Başkanı Mustafa Elagöz de katıldı. Üç yıllık faaliyetleri hakkında üyelere bilgi veren Ertoy, başkanlığı sürecinde eşitlik ilkesinden ödün vermeden, şeffaf ve disiplinli bir yönetim anlayışı sergilediklerini belirtti.
ORTALAMANIN ÜSTÜNDE
Aynı şekilde üç yıl boyunca 67 seminer, panel ve atölye çalışması yaptıklarını hatırlatan Ertoy, “194’ü Staja Giriş Sınavı’na ve 156’sı ise SMMM Yeterlilik Sınavı’na yönelik olmak üzere 350 stajyerimize ve aday stajyerimize hazırlık kursları düzenledik. Kurslarımızın başarı ortalaması birçok büyük şehre göre ortalamanın üzerindedir. Üç yılık görev sürecimizde 9 adet danışma meclisi toplantısı yaptık. Bu toplantılarda sizlerin de fikirlerini alarak odamızı birlikte yönetmeye çalıştık” dedi.
TAKDİR GÖSTERGESİ
Genel kurulu şenlik olarak nitelendiren Ertoy, “Bizim genel kurulumuz da seçim de var. Seçim pazar günü yapılacak ama tek listeyle giriyoruz. Demek ki üç yıl içerisinde de meslektaşlarımıza faydalı bir şeyler yapmışız. Bunun göstergesi takdiri olarak kabul ediyoruz. Bugün de 3 yıllık dönem içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalarımızı meslektaşlarımıza anlatıyoruz. Onlar uygun görürse pazar ibra edecekler. Bugün bizim için bir bayram diyebiliriz” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi