BİRLİKTELİK SAĞLANIRSA İYİ İŞLER YAPARIZ

Okunma: 317
Videoyu Aç BİRLİKTELİK SAĞLANIRSA İYİ İŞLER YAPARIZ
A
a

Eskişehirspor’un yeni Teknik Direktörü Sergen Yalçın, dün Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde taraftarında katıldığı törende resmi sözleşmeyi imzaladı. Sergen’in ilk sözü “Birliktelik sağlanırsa iyi şeyler olabilir” dedi.

Özeçoğlu umutlu
İmza töreninde konuşan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Sinan Özeçoğlu, Sergen Yalçın ile başarı yakalayacaklarını söyledi. Özeçoğlu, “Bildiğiniz gibi 13 Temmuz’da göreve geldik. 1 gün sonra transfer cezası geldi. Oyuncularımızla anlaşmak ilk hedefimizdi. Başardık. Sergen Yalçın hocamız da ateşten gömleği  giymeyi kabul etti. Teklifimizi kabul eden Sergen hocamıza hoş geldin diyoruz. Başarı yakalayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

“Taraftara büyük ihtiyaç olacak”
Teknik Direktör Sergen Yalçın,  sözlerine Başkan Özeçoğlu’na teşekkür ederek başladı. Yalçın: “Eskişehirspor yeniden yapılanma sürecine girdi. Yeni bir yönetim ve yeni bir hoca… Benim düşüncem yeni dönem için umutluyum.  Sorunları çözmeye çalışan bir yönetim var. Taraftara çok büyük ihtiyaç olacak” dedi.

İyi takım izlettireceğiz
Kadroyu da değerlendiren genç teknik adam Sergen Yalçın şunları söyledi; “Geçen sezon mevcut kadrodan isimler kaybettik. Ama teknik ekip olarak elimizde geleni yapacağız. Sahada her şeyini veren bir takım izlettirmek istiyoruz. Yönetim, taraftar ve futbolcu birlikteliği sağlanırsa iyi şeyler olabilir. İnşallah bizim düşündüğümüz gibi olur.    Sezon içinde kazanacağız-kaybedeceğiz ama işin finali inşallah iyi olur” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi