Dans Şöleni

Videoyu Aç Dans Şöleni
A
a

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı, Halk Oyunları ve Modern Dans Topluluğu ‘Dans Şöleni’ adıyla yıl sonu gösterisi gerçekleştirdi.

Odunpazarı Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde (YKSM) gerçekleştirilen etkinliğe, çok sayıda vatandaş katıldı. Halk Oyunları ve Modern Dans Topluluğunun, açılan atölyelerde yıl boyunca aldığı eğitimler sonunda hazırladıkları gösteri, izleyenlere coşkulu bir gece yaşattı.
MİNİK DANSÇILAR
Yıl sonu gösterisinde Eğitmen Ceren Seda yönetiminde ilk olarak ‘Rize ve Artvin Yöresi’ oyunu sergilendi. Büyük bir coşkuyla izlenen oyunun ardından minik dansçıların ‘Lirik’ ve ‘Zumba’ dansları seyirciyle buluştu. ‘Hint Dansı’ ile devam eden gösteride yine minikler tarafından ‘Silifke Yöresi’ ve ‘Erik Dalı’ oyunları sergilendi.
ÇOŞKULU SON
Gösteride, Odunpazarı Belediyesi Engelsiz Kültür Merkezi’nde eğitim alan engelli dansçıların gösterisi seyirciler tarafından büyük alkış aldı. ‘Gavallı’, ‘Yelpaze’ ve ‘Rockn Rol’ gösterilerinin ardından sahneye çıkan Yıldızlar grubu seyircileri yüksek performansları ile adeta coşturdu. Büyük bir beğeni ile takip edilen yıl sonu gösterisi İzmir Marşı ile sona erdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi