Es Es için destek istediler

Videoyu Aç Es Es için destek istediler
A
a

AK Parti Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay ile CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek, Es Es için destek istediler.

“Dinamikler harekete geçmeli”
AKP ve CHP Milletvekilleri Eskişehirspor’un içinde bulunduğu zor günlerin üstesinden gelinebilmesi için tüm dinamiklerin harekete geçirilmesi gerektiğini belirterek, “Eskişehirspor’umuz sadece Eskişehir’imizin değil, ülkemizin de önemli futbol takımlarından biri. Hem kulüp, hem vefakar taraftarımız, hem de Eskişehirliler Eskişehirspor’umuz için destek bekliyor” dediler.
 
“Gereken desteği vermeli”
Milletvekilleri, ortak gerçekleştirdikleri Bakan ziyaretinde, “Eskişehirsporumuz yeni bir yönetime kavuştu. Transfer yasağı kalktı. Eskişehir’de büyük bir umut var. Bu umuda Spor Bakanlığımız, Spor Toto Teşkilatı da gereken desteği vermeli. Bu destek Eskişehirspor’umuzun hak ettiği yere gelmesine ve Eskişehirsporumuzun o güzel günlere dönmesine vesile olacaktır” dediler.
 
Eskişehirspor’a randevu verdi
Milletvekilleri, Spor Bakanı’na Eskişehirspor yönetimi ile bir araya gelmesi çağrısında da bulundular. Talebi kabul eden Spor Bakanı Kasapoğlu, Eskişehirspor’a önümüzdeki hafta için randevu verilesi talimatını verdi. Heyet ortak ziyaretinde Eskişehirspor’un yanısıra Eskişehir’deki amatör spor kulüplerine de hem saha hem de maddi destek imkanlarının sağlanmasını istediler. Milletvekilleri ayrıca Yenikent’te yapımı planlanan kapalı yüzme havuzunun bir an önce bitirilmesi, Sazova’daki atletizm pistinin de ihtiyaç doğrultusunda yenilenmesi çağrısında bulundular.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi