19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Eskişehir sizi asla dışlamaz

Videoyu Aç Eskişehir sizi asla dışlamaz
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, gençlere seslendiği konuşmasında, “Eskişehir sizleri asla dışlamayacaktır” diye konuştu.

Porsuk Bulvarı’nda düzenlenen etkinliğe Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve çok sayıda genç katıldı. Burada gençlere hitap ederek onlar için gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Ataç, “Eskişehir sizleri asla dışlamayacaktır. Bu kentin sokaklarında hayat var, gençliğinizi en iyi şekilde değerlendirin. Ben asla belediye birimlerinde siyaset yapmam. Bugüne kadar asla bir Gençlik Merkezimize siyaset girmemiştir. Ancak seçim atmosferi var ve sizlerden isteğim, desteklediğiniz parti hangisi olursa olsun, oyunuzu kesinlikle kullanın. Memleketinizde ya da burada, oyunuzu muhakkak kullanın. Çünkü sizlerin görüşleri, fikirleri çok önemli. Eleştirileriniz de çok önemli. Bizler, sizlerden gelecek fikir ve eleştirilere de her zaman açığız” diye konuştu. HM
 
1000
icon
Sedat 14 Ocak 2019 20:15

Gençlere göz dikildigine göre koltuk tehlikede. Eskişehir'e 2 yıl okumaya gelenlere değil eskisehirlilere hizmet etseler daha rahat kazanırlar.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi