Girgin coşturdu

Okunma: 510
Videoyu Aç Girgin coşturdu
A
a

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında düzenlenen konser programlarında Mesut Girgin Eskişehirlilerle buluştu. Konserde vatandaşlar Başkan Ahmet Ataç’la çiftetelli oynadı.

Eti Eski Fabrika alanında gerçekleştirilen konser programlarında Eskişehirli müzikseverler ile buluşan isim bu kez Mesut Girgin oldu. Alanı dolduran Tepebaşı sakinlerini seslendirdiği şarkılar ile coşturan Girgin, düzenlenen sempozyumdan ötürü Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a teşekkür etti.

EVLİLİK TEKLİFİ SÜRPRİZİ
Mesut Girgin’in konser programı devam ederken, Yasin Tübençokrak isimli vatandaş, Raziye Gence ile birlikte sahneye çıktı. Tübençokrak bu esnada diz çökerek, Gence’ye evlilik teklifinde bulundu. Sürpriz teklif sonrasında kısa süreli bir şok yaşayan Gence, mikrofonu alarak yüksek sesle ‘Evet’  diyerek teklifi kabul etti. Eğlenceli anların da yaşandığı konser esnasında down sendromlu Seçil Yıldırım Başkan Ataç ile birlikte çiftetelli oynamak istedi. Seçil Yıldırım’ı geri çevirmeyerek çiftetelli oynayan Başkan Ataç’a, konsere katılan Eskişehirliler de eşlik etti. Konser, geceye katılan vatandaşların hep birlikte İzmir Marşı’nı okuması ile sona erdi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi