Hem transfer hem kaynak

Okunma: 636
Videoyu Aç Hem transfer hem kaynak
A
a

Mali sorunların üstesinden gelmek için çaba sarfeden Başkan Halil Ünal, bir dizi görüşme yapmak İstanbul’a gitti. Ünal burada hem oyuncu transferleri hem de maddi kaynak temin etmek için çeşiti girişimlerde bulunacak.


 
Hedef iddialı kadro
Önümüzdeki sezon hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Eskişehirspor’da Başkan Halil Ünal iddialı kadronun oluşması için yoğun bir mesai harcıyor. Marko Milinkoviç ve Hakan Aslantaş transferleriyle taraftarın yüzünü güldüren Ünal transferin devam edeceğini söylemişti. Halil Ünal geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada İstanbul’a giderek hem futbolcu transferi hem de maddi kaynak girişimlerini sürdüreceğini açıklamıştı.
 
Orman ile görüşecek
Başkan Halil Ünal’ın oyuncu transferi konusunda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile de bir görüşme yapacağı öğrenildi. Siyah Beyazlı ekipte Aras Özbiliz, Fatih Aksoy ve kaleci Günay Güvenç’i isteyen Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal anlaşma zemini arayacak. Beşiktaş’ın Eskişehirspor’a Dorukhan Toköz için ödeyeceği yetiştirme bedeli karşılığında bu üç oyuncunun kiralanması için Ünal’ın görüşme yaptığı öğrenildi.
 
Transfere hız verecek
İstanbul’da çeşitli görüşmeler yapacak olan Başkan Halil Ünal, Türkiye Futbol Federasyonundan gelecek yeni sezon gelirleri konusunu da gündeme getirecek. Elde edilecek gelirle transfere hız vermeyi isteyen Ünal’ın 20 Temmuz’a kadar transferi noktalamak istiyor. Ayrıca Başkan Halil Ünal, Kulüpler Birliği toplantısına katılacak. Bu toplantıda da 1. Lig ekiplerinin gelirleri üzerine fikir alışverişi yapılacağı öğrenildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi