HEP BİRLİKTE BÜYÜYECEĞİZ

Videoyu Aç HEP BİRLİKTE BÜYÜYECEĞİZ
A
a

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) ve Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu (EGGK) tarafından düzenlenen Gelecek Stratejileri Toplantıları’nın ikincisi geçekleştirildi. Toplantıda konuşan, EGGK Başkanı Bora Osmalı, “Biz birlikte büyüyeceğiz ve Eskişehir’imizin gelişimine katkı sunacağız” dedi.


ESO Meclis Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıya Oda Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, ESO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Düş, ESO Yönetim Kurulu Üyeleri, EGGK Başkanı Bora Osmalı, kurul üyeleri ve sanayiciler katıldı.
İSTİHDAM OLUŞTURACAK
“Dünya ekonomilerinin elinde artık tek bir reçete var; o da girişimci sayısını artırmak ve bu sayede istihdam oluşturmaktır” diyen EGGK Başkanı Bora Osmalı, şunları söyledi: “Eminim ki büyüme, dünyaya açılma, markalaşma yolunda nice adımlar atacak çok sayıda genç girişimci arkadaşlarımız var. Biz birlikte büyüyeceğiz ve Eskişehir’imizin gelişimine katkı sunacağız.”
STRATEJİK HAREKET EDİN
Ekonomist Erkin Şahinöz ise, Gelecek Stratejileri semineri kapsamında ‘Dalgalı Piyasalarda Geleceği Öngörme ve Şirket Yönetimi’ konusunda değerlendirmede bulundu. Şahinöz, sanayicilerin, ABD kaynaklı politik davranışlara bakılarak, Türkiye’de yapılan doğrudan ve portföy yatırımları gibi yatırımların incelenerek, kur dalgalanmalarının yönünün öngörülebileceği ve bu sayede şirketlerin yatırımları için plan hazırlayabileceği gibi ödemelerinde de stratejik şekilde hareket edebileceklerini anlattı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi