Hep sahadaydık

Videoyu Aç Hep sahadaydık
A
a

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Mart ayında yapılacak yerel seçimler için çalışmalara başladığını duyurdu.

 
Emine Nur Günay, öncelikle AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan’ı çalışma ofisinde ziyaret etti. Seçim çalışmaları ile ilgili toplantıya katılan Günay, toplantı sonrasında ‘’ Seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Adayımız Sayın Volkan Doğan’ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum’’ dedi. İnönü’de ise Belediye Başkanı ve aynı zamanda Başkan Adayı Kadir Bozkurt’u ziyaret eden Günay, ‘’İnönü Belediye Başkanımız ve adayımız Sayın Kadir Bozkurt’u tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.
HALKIN İÇİNDEYİZ
“Sahaya inmek terimini ben kullanmak istemiyorum. Çünkü bizler zaten hep sahadaydık” diyen Günay, “Daha doğrusu halkımızla, hemşerilerimizle hep beraber oluyoruz.  AK Parti anlayışında seçim zamanı kampanya vardır ama siyasetçiler hep halkın içindedir. Kısacası yalnızca seçimlerde sahaya inmiyoruz. Milletimiz de bunu çok iyi biliyor. Eskişehir’i ilçe ilçe, köy köy gezmeye yönelik çalışmalarımızı önceden başladık ve kamuoyu ile paylaşmıştık. Bu programlarımız hep devam ediyordu. Markalaşmaya, katma değeri yüksek üretime yönelik projelerimiz de aynı şekilde devam ediyor. Şimdi de başkan adaylarımızla programlarımıza devam edeceğiz. Durmak yok çalışmaya devam” diye konuştu. HM
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi