Hiç kimseyi ayırmayacağız  

Videoyu Aç Hiç kimseyi ayırmayacağız  
A
a

Es Tv’de yayınlanan Vaziyet programına katılan AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, “Hemşerilerimiz görecek ki Volkan Başkan gerçekten bütünün hukukunu koruyor hiç kimseyi inancından, ırkından, dolayı ayırmıyor” dedi.


 
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Es Tv’de yayınlanan Vaziyet programında gazeteci Ali Baş, Arif Anbar ve Kerem Akyıl’ın sorularını yanıtladı. Doğan, Odunpazarı’nda yaşayan vatandaşların tümünün oyuna talip olduğunu ve seçimi kazandığı taktirde bütünün hukukunu koruyacağını vurguladı. Sultandere Mahallesinde döşediği kilit taşları ile ilgili eleştiriler hakkında da konuşan Doğan, “Baktık ki bazı mahallelerde mevcut belediyenin yapacağı hiçbir şey yok ve her yer çamur, perişan, muhtarlar belediyeye yol yapmışlar gide gele. Vatandaşa mahcuplar. Bu devirde, 2018 yılında hala mahallelerimizin kaldırımları ve kilitli parke taşları yapılmamış. Peki ne yaptık? İşportacılık dediği belediyeciliği yaptık. Siz bu işi yapamıyorsunuz. Ne yapalım? İç işleri bakanlığımıza, valiliğimize, milletvekillerimize gittik  ve mahallelerin sorunu var dedik. Benim bu mahallelerimin sorunu çözülmesi lazım. Sadece kilit taşı değil bir çok tadilat yaptık. Susuz mu kalsın? Yolsuz mu kalsın? Asfaltsız mı kalsın? Yazık günah değil mi bu vatandaşa? Odunpazarı Belediye Başkanı harcamalarını bu yönde yapmıyor, benim vatandaşım mağdur. Ve bu köylerin birçoğu da AK Partili, MHP’li oluğu için yapmıyor. Sultandere’ye, Kanlıpınar, Kireç, Kıravdan, Karapazar, Gümele ve Akpınar’a bizzat gideceğim. O taşların başında duracağım. O çizmeleri giyeceğim ve o taşları döşeyeceğim” diye konuştu.
HAMAMYOLU’NDAN DAHA İYİ
Hatboyu’nda gerçekleşen değişikliklere de konuşmasında yer veren Doğan, “İyi bir şey olsaydı inanın ki Tepebaşı Belediyesi’nin tabelaları orada olurdu. Belediye orada her gün temizliğini tertibini yapardı. Sırf kötü olması için mücadele ettiler. Yerel ve genelin o uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. Ben kötü oldu demiyorum. Hamamyolu’ndan daha iyidir kesinlikle.  Bir önceki haline bakın orası tren yoluydu, nereden nereye geldi.  Bir de Hamamyolu nereden nereye geldi” dedi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi