ILGAZ VE ŞAHBAZ KOLLARI SIVADI

Videoyu Aç ILGAZ VE ŞAHBAZ KOLLARI SIVADI
A
a

Es Es’te Başkan Yardımcıları İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz’ın ortak liste yapmaya hazırlıklarını öğrenen Halil Ünal, “Hevesleri varsa yapsınlar. Onlara destek veririm” dedi. İkili süratle çalışmalara başladı.


Liste hazırlıyorlar
Kırmızı Şimşeklerde 6 Haziran’da yapılacak olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi Başkan Yardımcıları Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz ortak liste hazırlığında. Her iki isim birçok iş adamını arayıp listelerine davet ettiği öğrenildi. İsmail Ilgaz ve Erdal Şahbaz’ın, Genel Kurul ertelenmeden ilk oturumda yönetimi oluşturmak için yoğun bir çaba harcadığı öğrenildi.
 
Hangisi aday olacak?
Eskişehirspor Kulüp Başkan Yardımcıları Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz arasında kimin başkan adayı olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı. Bu ikili, bir taraftan yönetim oluşturmak için bir diğer yandan ise FIFA dosyalarını çözmek ve kulübe gelmesi muhtemel puan silme cezaları ve transfer yasağının önüne geçmek için çabalıyor.
 
“Destek veririm”
Ilgaz ve Şahbaz’ın Genel Kurulda aday olmak için kolları sıvamasının ardından Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’dan ilk açıklama geldi. Ünal, “Kulübü ve ekonomik durumu en iyi bilen arkadaşlarımızın aday olmak istemesi sevindirici. Şu anda gerekli maddi desteği bulamadığım için aday olmayı düşünmüyorum. Arkadaşlarımızın hevesi varsa yapsınlar. Gerekli desteği vermeye hazırım” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi