İSTİHDAM BİRLİĞİ

Videoyu Aç İSTİHDAM BİRLİĞİ
A
a

‘İstihdam Seferberliği 2019’ tanıtım toplantısında meslek örgütlerinin başkanlarıyla bir araya gelen Vali Özdemir Çakacak, tüm kurumları kampanyaya katkı sağlamaya davet etti.

Valilik Makam Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, İŞ-KUR İl Müdürü Hasan Yoldaş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Alper Sezer, Sosyal Güvenlik İl Müdür Vekili İbrahim Kısa ve ilgililer katıldı.
EKONOMİ BÜYÜYECEK
Tüm odaları, özel sektör temsilcilerini ve iş insanlarını ‘İstihdam Seferberliği 2019’ kampanyasına katkıda bulunmaya davet eden Vali Çakacak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Ocak’ta düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda, iş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulunduğunu hatırlattı. Bu çağrıya herkesin kulak vermesini isteyen Vali Çakacak, “Türkiye Cumhuriyeti büyük ve güçlü bir devlettir. Özel sektörümüz ise dünyanın her tarafında kendisinden övgüyle söz ettiren iş insanlarımızdan oluşmaktadır. Devletimizin sağladığı bu desteklemeler sayesinde iş insanlarımız daha fazla istihdam sağlayacak, vatandaşlarımız iş sahibi olacak, bu sayede sosyal barışa katkı sağlanacak ve ekonomik büyüme hızlanacaktır. Tüm odalarımızı, özel sektörümüzü ve iş insanlarımızı ‘İstihdam Seferberliği 2019’ kampanyasına katkıda bulunmaya davet ediyorum” dedi.
FIRSATA DÖNÜŞSÜN
Toplantıda, istihdam seferberliğinin hem çalışan hem de işveren açısından bir fırsata dönüştürülmesi, ilimizde istihdamın dolayısıyla da üretimin arttırılarak il ve ülke ekonomisine katkı sunulması konusunda yapılması gerekenler görüşüldü.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi