23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

İzel rüzgarı

Videoyu Aç İzel rüzgarı
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği 12. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun açılış konserinde sahne alan sanatçı İzel, Eskişehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

12. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu açılış töreninin ardından ETİ Eski Fabrika alanında İzel konseri, binlerce vatandaşın katılımı ile gerçekleşti. Konser programında İzel, sevilen şarkılarını Eskişehirli müzikseverler ile birlikte söyledi. Sahnede bir de konuşma yapan ünlü sanatçı, “Gerçekten çok şanslısınız çünkü mükemmel bir belediye başkanına sahipsiniz. Başkanım siz de çok şanslısınız. Ben Türkiye’nin her yerine gidiyorum, belediye başkanlarını anons ediyorum. İçtenlikle alkışlanan bir belediye başkanı çok nadir görüyorum, sizi çok içten alkışladılar. Ben de kıskandım gerçekten. Bugün Tepebaşı Belediyesi’nin yaptığı işler hakkında biraz bilgi aldım. 800 çocuktan oluşan orkestra, alzheimer hastaları için, özel çocuklarımız için yapılan projeleri öğrendim. O kadar etkilendim ki anlatamam. Hepinizin önünde söz veriyorum, kışın ben de ders vermeye geleceğim. Ne isterseniz katkı vermeye hazırım. Ne mutlu sizlere, böyle işlere gönül vermişsiniz. Ahmet Başkanım sizi ve ekibinizi bir kez daha tebrik ediyorum” diye konuştu.
Galibi Sen, Anlayamazsın, Yok Yere, Kıyamadım, Yelken, Ah Yandım gibi sevilen şarkılarını seslendiren İzel, sempozyum alanını dolduran vatandaşlardan tam not aldı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi