Karacan Şahin’den görevini devraldı

Okunma: 296
Videoyu Aç Karacan Şahin’den görevini devraldı
A
a

AK Parti Genel Sekreterliğine getirilen Fatih Şahin, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini AK Parti MKYK üyesi Harun Karacan’a devretti.

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül'ün yerine geçen Fatih Şahin’den boşalan Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine ise AK Parti MKYK üyesi Harun Karacan getirildi. Devir teslim törenine; TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Eskişehir’den birçok sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 “Bizim için asıl olan davadır”
Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiş olmanın gururu ve mutluluğu içerisinde olduğunu söyleyen Harun Karacan ise konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Sivil toplumun demokrasinin temeli olduğunu bilen birisi olarak sorumluluğunu aldığım bu kutsal ve özel görevin yüksek bilincinde olduğumu da belirtmek isterim. Bizler büyük bir davanın içerisindeyiz. Makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Bizler ister makamda olalım ister olmayalım verdiğimiz mücadelede ne çizgimiz ne de duruşumuz değişmez. Bizim için asıl olan davadır.” ESRA ÜNLÜ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi