Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Kupa sahibini bekliyor

Okunma: 660
Videoyu Aç Kupa sahibini bekliyor
A
a

70 takımının katılımıyla 30 Eylül’de başlayan Eskişehir Zafer Kupası tüm hızıyla devam ediyor. Dün yapılan maçlarla süren kupa heyecanı bugün oynanacak olna maçların ardından son bulacak.

Maçlar heyecanlı geçiyor
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Kuşadası Sportif iş birliği ile düzenlenen Eskişehir Zafer Kupası 30 Ağustos’ta başlamıştı. Behiç Erkin, Necdet Yıldırım, Abdurrahman Temel ve Üniversite Evleri’nde yapılan maçlar bir hayli heyecanlı geçiyor.
 
Ödüller sahiplerini bulacak
Eskişehir’den Elit Futbol Kulübü, Anadolu Üniversitesi, Sağlıkspor, DSİ Bentspor, İdmangücü, Eskişehirspor gibi birçok kulübün yanı sıra İstanbul, Ankara, Samsun, Bursa, Kıbrıs, İzmir, Aydın, Denizli, Yalova gibi illerden 70 takım bulunuyor. Hırslı geçen mücadeleler de bugün devam edicek karşılaşmaların ardından turnuva son bulacak dereceye giren takımlar ve sporcular kupa ve madalyalarına kavuşacak.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi
Ahmet Ataç
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel