LÖSEV’den Kurt’a Yaşam Sertifikası

Videoyu Aç LÖSEV’den Kurt’a Yaşam Sertifikası
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi. LÖSEV Eskişehir ailesi Başkan Kurt’a LÖSEV’e verdiği desteklerden dolayı LÖSEV Yaşam Sertifikası verdi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Koordinatör yardımcısı Hanife Yılmaz, Ofis sorumlusu Meltem Namdar Durulgan ve Aktif iletişim sorumlusu Büşra Şan katıldı. LÖSEV yetkilileri Başkan Kurt’u 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar Odunpazarı Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik etti.

DONÖRE İHTİYAÇ VAR
Lösemi hastalığının bulaşıcı olmayan, tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu vurgulayan LÖSEV Eskişehir koordinatör yardımcısı Hanife Yılmaz, löseminin tedavisinde kan bağışının çok önemli olduğunu belirtti. Yılmaz, “Kan bağışçısı bulmak en az hastalıkla mücadele etmek kadar zor. Bu nedenle gönüllü donörlere ihtiyaç var. Halkımızın bu konuda duyarlı olması gerekiyor” dedi.

BAĞIŞ ÇAĞRISI YAPTI
Odunpazarı Belediyesi’nin LÖSEV ve lösemili çocuklar için üstüne düşen görevi yerine getireceğini dile getiren Başkan Kurt, lösemili çocuklar için gerekli olan kanın sadece gönüllü bağışçılardan temin edilebildiğine dikkat çekti. Başkan Kurt, vatandaşlara bu konuda duyarlı olmaları çağrısında bulundu. Ziyaret sonunda LÖSEV Eskişehir ailesi Başkan Kurt’a LÖSEV’e verdiği desteklerden dolayı LÖSEV Yaşam Sertifikası verdi. LÖSEV ailesi ayrıca Odunpazarı Belediyesi ile ortak çalışmalar yapacaklarını belirtti. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi