Meslektaşlar buluştu

Okunma: 551
Videoyu Aç Meslektaşlar buluştu
A
a

Türkiye Spo Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara TSYD Şubesi’ni ziyaret ettiler. Meslektaşlar bir araya gelerek spor gündemini değerlendirdi

Misafirleri ettiler
Es Es’in Ankaragücü ile deplasmanda oynadığı maç için Ankara’ya giden TSYD Eskişehir Şubesi yönetim kurulu üyeleri, TSYD’nın Ankara Şubesini ziyaret ederek meslektaşlarıyla sohbet ettiler. Ankara Şube Başkanı Alper Bakırcıgil'in Trabzonspor-Malatyaspor maçında görevli olduğu için Eskişehirli spor yazarlarını TSYD Ankara Şubesi Başkan Vekili Nihat Uçar, Asbaşkan Hüseyin Doğru ve şube sekreteri Metiner Erdem misafir etti.
 
“Memnun olduk”
TSYD Ankara Şubesi Başkan Vekili Nihat Uçar, Eskişehir Şubesi’nin kurulmasından büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek, yeni seçilen yönetime de başarılar diledi.
TSYD Eskişehir Şube Başkanı Sadi Seda, sıcak karşılama ve misafirperverliklerinden dolayı Uçar ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, Eskişehir ve Ankara Şubeleri arasında oluşacak dostluğun böylelikle ilk adımının atılmış olduğunu söyledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi