MHP’DE TOPUKLU EFE DEPREMİ

Okunma: 513
Videoyu Aç MHP’DE TOPUKLU EFE DEPREMİ
A
a

Sevenleri tarafından ‘Topuklu Efe’ olarak adlandırılan Meral Akşener Ekim Ayı ortasında yeni partisini kuruyor. MHP’de bu partiye katılmak isteyen, aralarında eski il ve ilçe başkanlarının da olduğu yaklaşık 300 kişi bugün toplu olarak istifa edecek.

SEVER VE VURAL
MHP eski İl Başkanları Oğuz Sever, Ahmet Vural, Kadir Diker, Milletvekili adayları Şenel Altun, Mehmet Emin Yeşil, eski il ve ilçe yöneticileri Orhan Güngör, Ertuğrul Altınel, Rıdvan Sarıyıldız, Serdar Ulucan Cemal Tunalıer, İbrahim Bazarkaya, İsmail Koca, Ahmet Boztepe, Coşkun Edizgil, Mehmet Demirbaş, Hasan Gürbüz, Timur Faruk Yatmaz ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ali Sefa Şen de istifa edecekler arasında yer aldı.

İKİNCİ DALGA DA OLACAK
Yeni partinin Kurucu İl Başkanının Oğuz Sever olduğu öğrenildi. Konuyla ilgili görüştüğümüz Sever; “Genel Başkanımız Meral hanım kimi il başkanı yaparsa, onun yanında olurum. Benim bu konuda talebim olamaz. Önemli olan partimizin başarılı olarak, iktidar olmasıdır” dedi. İstifalarla ilgili bugün Balkan Kültür Evi’nde basın toplantısı yapılacak. MHP’de önümüzdeki günlerde ikinci bir istifa dalgasının daha olacağı belirtildi.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi