MİNİK ÇAĞAN’A UMUT OLDU

Okunma: 1040
Videoyu Aç MİNİK ÇAĞAN’A UMUT OLDU
A
a

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, 31 Temmuz 2017’de Sonhaber’in gündeme getirdiği SMA hastası Çağan Meriç’in ailesini ziyaret etti. Çağan’ın durumu hakkında bilgi alan Karacan, aileyi Salı günü Ankara’ya davet ederek Sağlık Bakanlığı Müsteşarı ile görüştüreceğini söyledi.

HABER: MELTEM KARAKAŞ

Uzun zamandır Çağan Meriç’in iyileşmesi ve ihtiyacı olan ilacın devlet tarafından karşılanması için mücadele veren Çağan’ın ailesi, hafta sonu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ın ziyaretiyle umut dolu anlar yaşadı. İlk olarak Çağan’ın odasına giren Karacan, burada duygulu anlar yaşadı. Çağan’ın makinelere bağlı yaşıyor olmasına çok üzüldüğünü belirten Karacan, burada Çağan ile yakından ilgilenerek, bir süre odasında vakit geçirdi.

“ELİMDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIM”
AK Parti Medya ve Tanıtım Sorumlusu Serhan Arıman ile birlikte aileyi ziyaret eden ve Çağan’ın sağlık durumu hakkında bilgi alan Harun Karacan, “Ben sizin için ne yapabilirim? Mühim olan budur. Elimden ne geliyorsa bu evladımızın sağlığına kavuşması için yapacağım. Sizi Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş hocamız ile görüştüreceğim. Gerekirse Sağlık Bakanımıza, Bakan Yardımcımıza çıkarız. Sizi bu hafta Salı günü Ankara’ya bekliyorum” dedi.İLAÇ BİR AN ÖNCE GELMELİ
Çağan’ın ilacının bir an önce ellerine ulaşmasını söyleyen Anne Ece Soyer Demir de, ziyaretten kaynaklı çok mutlu olduklarını, sürecin çok yavaş ilerlediğini ve ilacın artık Çağan’a verilmesi gerektiğini ifade etti.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi